Rywalizacja rowerowa „W kółko kręcę”

01.10 - 30.11.2020

“W kółko kręcę” to akcja UM Wrocławia skierowana szczególnie do osób aktywnych zawodowo, studentów oraz młodzieży powyżej 15. roku życia. Ma promować rower jako całoroczny środek transportu, który warto wybierać, jadąc do pracy czy szkoły. Muzeum Architektury we Wrocławiu jest Partnerem akcji.

Mieszkańcy Wrocławia, którzy zdecydują się na podjęcie rowerowego wyzwania, powalczą o atrakcyjne nagrody. Rywalizacja będzie odbywała się za pomocą aplikacji mobilnej. Najbardziej punktowane będą trasy z domu do pracy, do szkoły oraz na uczelnię. Dodatkowo, będzie można zdobyć punkty za przejechane kilometry i regularność w przejazdach.

Pobierz aplikację, wsiadaj na rower i walcz o nagrody

Rywalizacja rozpocznie się w październiku, aby wziąć w niej udział, wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować się do gry, oznaczyć miejsce startu oraz cel codziennych dojazdów, następnie pozostaje wsiąść na rower i rejestrować przejazdy. W rywalizacji mogą wziąć udział również całe firmy, które będą widoczne w aplikacji, a każdy pracownik będzie mógł dołączyć. Za regularną jazdę będzie można otrzymać cenne nagrody, zniżki na serwis rowerowy w wybranych punktach, darmowe wejściówki - w tym bezpłatne bilety wstępu do Muzeum Architektury we Wrocławiu, vouchery, zniżki na bilety u partnerów rywalizacji oraz przypinki.

„W kółko kręcę” to nie tylko szansa na zdobycie wyjątkowych nagród, ale także doskonała okazja na poprawienie swojej kondycji, dostarczenie sobie pozytywnej energii każdego dnia i omijanie porannych korków.

Więcej informacjiznajdziecie na stronie internetowej akcji „W kółko kręcę”: http://wkolkokrece.pl/

Aktualności